Analizatory Instalacji Solarnych

Analizatory Instalacji SolarnychSolar PV200

Solar PV200 to wysoce wydajne i efektywne rozwiązanie do testu i diagnozy systemów PV. Przeprowadza wszystkie testy uruchomieniowe wymagane przez normę IEC 62446 i przeprowadza szybki i dokładny pomiar krzywej I-V zgodnie z wymaganiami IEC 61829.

Więcej


Solar Power Clamp

Solar Power Clamp to analizator mocy zaprojektowany do pomiarów systemów fotowoltaicznych znacząco ułatwiający identyfikację problemów czy proces nadzoru nad instalacją. Dzięki zastosowaniu w pracy tego miernika w łatwy sposób można określić efektywność konwersji mocy DC generowanej przez panel na AC do instalacji.

Więcej


Solar Survey

Mierniki napromieniowania Solar Survey 100 i 200R to idealne i łatwe w użyciu narzędzie dla instalatorów paneli zarówno fotowoltaicznych jak i kolektorów. Te wysoce wytrzymałe urządzenia poza funkcją pomiaru napromieniowania mają wbudowane również funkcje inklinometru, kompasu oraz pomiaru temperatury otoczenia oraz panelu.

Więcej


Solar PV150

Solar PV150 to wielofunkcyjny analizator fotowoltaicznych systemów solarnych, umożliwiający kompleksowe badanie za naciśnięciem jednego przycisku. PV150 potrafi sprawdzić integrację systemu solarnego szybciej, bezpieczniej i łatwiej niż dotychczas. Tester przyłączany jest bezpośrednio do systemu paneli.

Więcej