Samso

Solar to najnowsze przedsięwzięcie uznanej brytyjskiej spółki Seaward Group Ltd. Tym razem w oparciu o ogromne doświadczenie i wiedzę oferujemy innowacyjne rozwiązania dla instalatorów instalacji solarnych. Jak zawsze staramy się zaoferować kompleksowe rozwiązania od wielofunkcyjnych testerów po dedykowane oprogramowanie.

Link do strony producenta: www.seawardsolar.co.uk

W ofercie Solar można znaleźć m.in. :


Solar PV150

Solar PV150 to wielofunkcyjny analizator fotowoltaicznych systemów solarnych, umożliwiający kompleksowe badanie za naciśnięciem jednego przycisku. PV150 potrafi sprawdzić integrację systemu solarnego szybciej, bezpieczniej i łatwiej niż dotychczas. Tester przyłączany jest bezpośrednio do systemu paneli.

Więcej


Solar Survey

Mierniki napromieniowania Solar Survey 100 i 200R to idealne i łatwe w użyciu narzędzie dla instalatorów paneli zarówno fotowoltaicznych jak i kolektorów. Te wysoce wytrzymałe urządzenia poza funkcją pomiaru napromieniowania mają wbudowane również funkcje inklinometru, kompasu oraz pomiaru temperatury otoczenia oraz panelu.

Więcej


Solar Power Clamp

Solar Power Clamp to analizator mocy zaprojektowany do pomiarów systemów fotowoltaicznych znacząco ułatwiający identyfikację problemów czy proces nadzoru nad instalacją. Dzięki zastosowaniu w pracy tego miernika w łatwy sposób można określić efektywność konwersji mocy DC generowanej przez panel na AC do instalacji.

Więcej


SolarCert Elements

SolarCert Elements to oprogramowanie dedykowane dla instalatorów fotowoltaicznych systemów solarnych. Umożliwia wygenerowanie spersonalizowanego certyfikatu dla nowo wykonanej lub istniejącej instalacji. Współpracuje z testerm instalacji solarnej Solar PV150/200.

Więcej


SOLAR, Cęgi AC-DC

Kompaktowy miernik cęgowy do pomiaru prądu AC i DC (0,5A-40A) w przewodniku o średnicy do 22mm. Do współpracy z Solar PV150/PV200 .

Więcej


SOLAR, przewody SUNCLIX

Zestaw przewodów ze złączmi typu SUNCLIX. Umożliwiają podłączenie miernika PV150/PV200 do instalacji z tego typu złączami.

Więcej


SOLAR, przewody MC3

Zestaw przewodów ze złączmi typu MC3. Umożliwiają podłączenie miernika PV150/PV200 do instalacji z tego typu złączami.

Więcej


SOLAR, przewody MC4

Zestaw przewodów ze złączmi typu MC4. Umożliwiają podłączenie miernika PV150/PV200 do instalacji z tego typu złączami.

Więcej


SOLAR, przewód MC4, czerwony

Pojedynczy przewód MC4, czerwony, z bezpiecznikiem.

Więcej


SOLAR, przewody niezakończone

Niezakończony zestaw przewodów do miernika PV150/PV200 .

Więcej


Solar PV200

Solar PV200 to wysoce wydajne i efektywne rozwiązanie do testu i diagnozy systemów PV. Przeprowadza wszystkie testy uruchomieniowe wymagane przez normę IEC 62446 i przeprowadza szybki i dokładny pomiar krzywej I-V zgodnie z wymaganiami IEC 61829.

Więcej


SOLAR, uchwyt montażowy

Uchwyt montażowy do miernika nasłonecznienia Seaward Survey 100 i 200R. Umożliwa precyzyjny montaż miernika do ramy panelu co daje jeszcze dokładniejsze odczyty mierzonych parametrów.

Więcej


SOLAR, czujnik temperatury

Czujnik temperatury do miernika Solar Survey 100 i 200R. Umożliwia pomiar temperatury panelu oraz temperatury otoczenia. Mocowany do panelu na przyssawkę.

Więcej