SAMSO - Dystrybutor marek Rigel Medical, Imt Analytics, Seaward, Cropico, Clare - samso.com.pl

logo_samso.png
Kilka słów o nas


Firma SAMSO (Safety And Measurement Solutions) powstała w 2009 roku jako pierwszy i jedyny autoryzowany przedstawiciel brytyjskiej spółki Seaward Group Ltd. w Polsce. Z biegiem lat staliśmy się również autoryzowanym przedstawicielem szwajcarskiej firmy IMT Analytics. Zajmujemy się dystrybucją i serwisem urządzeń kontrolno-pomiarowych produkowanych przez  Seaward Group oraz IMT Analytics. Wśród oferowany przez Nas marek należących do tych grup można znaleźć m.in Rigel Medical, IMT Analytics, Cropico, Seaward, Clare.

Z czasem poszerzyliśmy naszą działalność o usługi wzorcowania przyrządów pomiarowych. Dziś posiadamy własne, autoryzowane przez Seaward i Rigel Medical, doskonale wyposażone laboratorium pomiarowe. Jako jedyni w Polsce jesteśmy autoryzowanym centrum serwisowym dla produktów Rigel Medical oraz Seaward. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu tak kompleksowe rozwiązanie jak wzorcowanie, adjustacja i naprawa. Dodatkowo wzorcujemy też przyrządy wielu innych producentów.

Kolejnym krokiem było pojawienie się bogatej oferty szkoleń związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem wyrobów medycznych i pacjenta. Od lat prowadzimy szereg szkoleń, prezentacji i wykładów dotyczących norm bezpieczeństwa w tym PN EN 62353 oraz sposobów badania wielu urządzeń medycznych.

Dzieląc produkty na marki pod jakimi występują wyodrębniamy w ofercie:
Rigel Medical - analizatory urządzeń medycznych
IMT Analytics (kiedyś IMT Medical) - analizatory respiratorów i aparatów do znieczulenia oraz płuca testowe
Seaward (kiedyś Seaward Group, Clare, Cropico) - testery przemysłowe, mierniki małej rezystancji, wzorce oraz dekady rezystancyjne, pomiar wysokich napięć, oraz PAT testery


W naszej ofercie znajdują się między innymi urządzenia:

 - pomiarowe oraz symulatory dla branży medycznej
 - do pomiarów bezpieczeństwa elektrycznego urządzeń elektrycznych (PAT Testery)
 - do pomiarów sieci wysokiego napięcia
 - do pomiarów małej rezystancji
 - do przemysłowych testów produkcyjnych
 - laboratoryjne
 - wzorce rezystancji i dekady rezystancyjne


Misją naszego przedsiębiorstwa jest kompleksowe zaopatrzenie firm produkcyjnych, usługowych oraz szpitali w sprzęt wysokiej klasy i niezawodności. Chcemy aby nasi klienci zawsze dostawali ofertę dopasowaną do ich potrzeb oraz możliwości finansowych oraz zapewnić im kompletną i kompetentną obsługę posprzedażową.

W trosce o to oferujemy profesjonalną obsługę, serwis, usługi wzorcowania i zawsze staramy się sprostać wymaganiom naszych partnerów.

Współpracujemy z naszymi dostawcami już od wielu lat i przez ten czas udało nam się uzyskać najlepszą wiedzę na temat oferowanych produktów i ich wykorzystania. Regularnie zwiększamy swoją więdzę poprzez udział w szkoleniach. Urządzenia, które oferujemy naszym klientom są tylko najwyższej jakości, a renoma ich producentów zobowiązuje również nas. Wielokrotnie nagradzane produkty zyskały już światową sławę i uznanie, cieszymy się, że również w Polsce.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.


założyciel
mgr inż. Grzegorz Nadolny

© SAMSO Grzegorz Nadolny 2009-2024